Eyüp Arçelik Çamaşır Makine Servisi

Arçelik gibi  güçlü bir firmanın özel teknik serviş hizmetlerini vermekten onur ve mutluluk duymaktayız.. İstanbul’ un tüm ilçe ve mahallelerinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Eyüp Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Arçelik çamaşır makinelerinin Eyüp’teki en güçlü özel teknik servis hizmetlerini veriyoruz.

Eyüp Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi olarak yüksek standartta teknik donanımımız, profesyonel ve deneyimli teknik personelimiz, zengin orijinal yedek parça stoklarımız ile Eyüp’lü siz değerli müşterilerimizin hizmetinde.

Eyüp Arçelik Servisi

Biliyoruz ki çamaşır makinesi arızaları günlük hayatı çok olumsuz etkiler. Bir hafta sonu çamaşırlar yıkanamadı. Ne giyeceğiz sorusu gerçekten can sıkıcıdır. Eyüp Arçelik Çamaşır Makinesi  Servisi olarak Arçelik marka çamaşır makinesi arızalı durumlarında müşterilerimize hızlı ve çözüm odaklı hizmet veriyor, müşterilerimizin mağdur olmamaları için çalışıyoruz.

Eyüp Arçelik Çamaşır Makinesi  Servisi hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. 7 / 24 müşteri çağrılarına hizmet veren Eyüp Arçelik Çamaşır Makinesi  Servisiçağrı merkezi elemanlarımız arıza kaydınızı oluşturup ilgili teknik personele iletmektedirler.  Tüm arıza tiplerinde öncelikle arıza kaynağını analiz ederek saptıyor ve gerekli onarımı bir yıl işçilik garantisi ile gerçekleştiriyoruz. Olabiliyor ise arızalarınız yerinde giderilir. Olmadı kendi servis aracımız ile alınır ve onarımı tamamlanıp en kısa sürede size geri döner. Garanti süresi bitmiş Arçelik çamaşır makinelerinizin onarımında uygun işçilik ücretlerimizle müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan sorunlarını çözüyoruz.

Eyüp Arçelik Çamaşır Makinesi Teknik Servisi teknik personeli işinin ehli ve deneyimli olmalarının yanı sıra güvenilir ve güler yüzlü kişilikleri ile de müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakta ve müşterilerimizle iyi iletişim kurmaktadırlar. Müşteri odaklı çalışmayı biz böyle anlıyoruz.

Firmamızın ve teknik personelimizin gelişimi düzenli eğitim ve seminerler düzenliyor, yeni makinelerin servis bilgilerini aktarıyoruz. Bu sayede en yeni model çamaşır makineniz bile kolayca ve güvenle onarılabiliyor.

Eyüp Arçelik Çamaşır Makinesi  Servisi olarak Arçelik çamaşır makinelerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Sorunlarınız dert olmadan bizimle hızla çözülür.